درباره ی ما

زودرن

زودرن تلفیقی از تجربه، مهارت و تفکرنوین در صنعت کشور می باشد که با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و به همراه داشتن برندهای معروف ایران و اروپا پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک، نرمال و خط رنگ الکترواستاتیک، دکورال و آنادایز و پنجره های دوجداره یو پی وی سی ، یراق آلات ایران، اروپا، ترک بهترین ها را یکجا برای مشتریانش گرد آورده است.


آدرس دفتر فروش:

تهران خیابان کریم خان خیابان ایرانشهر کوچه نوشهر پلاک24واحد7

آدرس کارخانه شماره1(ساخت و تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیوم و نما): جاده شهریار شهرک زواره ای کوچه 14 ام پلاک 7

آدرس کارخانه شماره 2(ساخت و تولید درب و پنجره دوجداره UPVC): کرج انبار نفت بلوار پاسگاه خیابان نسترن غربی جنب پارکینگ وحدت

021-88836348

zudern@gmail.com

اینستاگرام زودرن

تلگرام زودرن


اندازه گیری

تمامی مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره upvc بوسیله ی ابزارهای دقیق و دستگاهها و ماشین آلات مدرن انجام می شود، بنابراین ضروری است اطلاعات ورودی به آن ها باید کاملاً دقیق و بدون خطا باشد. از این رو مرحله اندازه گیری بوسیله مترهای لیزری Laser measurment و توسط پرسنل آموزش دیده در نهایت دقت انجام می شود . دقت هر چه بیشتر در اندازه گیری منجر به تولید محصولی با کیفیت و همچنین بدون خطا در نصب می شود.و باعث افزایش کارایی محصولات تولید شده میگردد.


طراحی

طراحی از جمله مهمترین و حساس ترین مراحل ، در فرایند تولید پنجره دوجداره است . طراحی، شامل ثبت و دسته بندی اطلاعات نرم افزاری و رعایت اصول مهندسی در جهت نهایی کردن ابعاد ساخت وهمچنین محاسبه قیمت تمام شده است و همچنین مدیریت کاهش ضایعات و بهینه کردن محصول که باعث کاهش قیمت تمام شده می شود . در بخش طراحی از نرم افزارهای تخصصی طراحی و بهینه سازی درب و پنجره upvc استفاده میگردد.

ساخت

پس از نهایی شدن طرح و اندازه ها، اطلاعات بدست آمده از نرم افزار در اختیار خط تولید قرار میگیرد و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و کادر مجرب پروسه ساخت صورت میگیرد ، پروفیل ها برای تبدیل شدن به یک درب یا پنجره دوجداره به طور خلاصه مراحل زیر را به ترتیب طی می کنند: برش پروفیل یو پی وی سی ها بوسیله ی ارۀ مناسب و دقیق ، تعبیه جای دستگیره و اب راه بر روی مقاطع مورد نظر ،برش پروفیل های گالوانیزه و قرار دادن آنها درون پروفیل uPVC ، پیچ کردن قطعات گالوانیزه درون پروفیل ها، جوش دادن پروفیل ها به وسیله دستگاه جوش ، تمیزکاری و مقاطع جوش خورده ، نصب یراق آلات و دستگیره و نهایتاً نصب زوار