یراق لیفت اند اسلاید

زودرن پنجره آلومینیومی لیفت اند اسلاید

زودرن پنجره آلومینیومی لیفت اند اسلاید

یراق لیفت اند اسلاید در پنجره UPVC و آلومینیومی جز پنجره های کشویی می باشد ولی فرق آن این است که هنگام حرکت ابتدا از جای خود بلند شده و به راحتی روی ریل حرکت می کند و هنگام بسته شدن پنجره روی فریم قرار می گیرد. به جهت رعایت آبندی کامل از لاستیک EPDM استفاده می کنند که هنگام بسته شدن لاستیک های هرچهارطرف درگیر می شوند که این امر موجب هوابند می شود.

مهمترین مزیت یراق لیفت اند اسلاید

مهمترین مزیتی که پنجره های لیفت اند اسلاید نسبت به کشویی دارند تحمل وزن بالای شیشه است. یراق آلات لیفت اند اسلاید پنجره را به صورت عمودی بلند نموده و به صورت افقی حرکت می دهد و همچنین پنجره های لیفت اند اسلاید قابلیت طراحی در ابعاد ۶.۵*۲.۸ و وزن ۳۰۰تا ۹۰۰کیلوگرم را دارد و نهایت عرض لنگه در پنجره های لیفت اند اسلاید ۲متر و نهایت ارتفاع لنگه در پنجره ها ۳ متر می باشد.

معمولا در مکان هایی که عرض پنجره زیاد است و فضایی مناسب و زیبا در پیش رو هست ما توصیه به استفاده از پنجره آلومینیومی لیفت اند اسلاید میکنیم.

یراق لیفت اند اسلاید

فرق این پنجره با پنجره ترمال بریک فولکس واگنی در این است که اولا پنجره فولکس واگنی جهت ابعاد بسیار بزرگ محدودیت ساحت دارد و تا عرض ۱/۶۰ متر جهت بازشو و ارتفاع ۲/۴۰ قابلیت تولید دارد. قرق دوم در این است که پنجره فولکس واگنی در هنگام باز شدن حدود ۱۵ سانتی متر فضای داخل را اشغال می کند و سپس بر روی ریل مخصوص قرار می گیرد درصورتیکه پنجره ترمال بریک لیفت بدون اشغال فضایی در داخل به سهولت در ریل مخصوص خود حرکت می کند.

نوع پروفیل نوع یراق جهت پنجره آلومینیومی ترمال بریک لیفت اند اسلاید با توجه به وزن لنگه و ابعاد پنجره انتخاب می شود. جهت ابعاد بزرگ پروفیل TS143 پیشنهاد می گردد که به لیفت سنگین معروف می باشد که در دو نوع مونو ریل ۲ ریل و ۳ ریل موجود می باشد. این پروفیل تحمل وزن تا ۳۵۰ کیلوگرم را دارد . جهت پنجره لیفت با سایز های کوچک تر سری های SSI128 و TS115 مناسب می باشد. نوع شیشه و محل نصب و شرایط فشار باد و تحمل وزنی که بر روی لنگه وارد می شود در انتخاب نوع پروفیل بسیار مهم می باشد.