یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc

یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc

یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc

یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc

در اینجا ما به مبحث یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc که یکی از اصلی ترین آیتم های تعیین کننده در کیفیت محصول می باشد میپردازیم همانطور که میدانیم با گران شدن نرخ ارز، بعضی از تولید کنندگان برای کاهش هزینه محصول خود، از یراق آلات بی کیفیت استفاده می کنند.

در انتخاب در و پنجر ه دوجداره چند آیتم را میبایست مد نظر داشت ،تا بتوان کاربری بالایی را از این محصول کسب کرد در تعویض پنجره های قدیمی طبیعتا ما به دنبال رفع معایب حاصله از پنجره های قدیمی و بهره بری از محاسن پنجره upvc هستیم . بنابراین محصول مورد انتخاب میبایست در بالاترین کیفیت بکار گرفته شود تا ما بتوانیم از تمامی محاسن و برتری پنجره های یو پی وی سی بهره مند شویم.

یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc

مهمترین مباحث در انتخاب پنجره دوجداره عبارتند از:

۱: شناخت یراق آلات مناسب برای پنجره ها
۲:شناخت از پروفیل مصرفی در ساخت پنجره دو جداره
۳:بررسی و تحقیق در رابطه با کارخانه تولید کننده
۴:اطلاع از ماشین آلات تولید کننده در و پنجره
۵: استفاده از تیم نصب کارآزموده
۶: بررسی قیمت پنجره دو جداره upvc محصول در مقایسه با سایر کارخانه های تولید کننده

یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc


قطعات تشکیل دهنده یراق آلات تک حالته استاندارد upvc-یو پی وی سی

۱: اسپانیولیت
۲: دستگیره ها
۳-لولا
۴-جلو قفلی

یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc

۱:اسپانیولیت در و پنجره دو جداره upvc:

با کیفیت از آلیاژ مرغوب و از قسمت چرخ دنده تولید میگردد تا در طول زمان فرسوده نشود. در هنگام نصب روی پنجره های دو جداره upvc اگر از یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc با کیفیت استفاده نشود باعث شکستن دستگیره در هنگام نصب شده و یا هرز شدن پیچ دستگیره را به همراه خواهد داشت. جای پیچ ها در روی اسپانیولیت بسیار مهم است و بهتر است هر ۳۰ سانت یک پیج قرار گیرد. در سمت چرخ دنده بهتر است که پیچ ها به هم نزدیکتر بوده تا در اثر فشار دستگیره، اسپانیولیت از پروفیل جدا نشود.
بهتر است مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا در و پنجره upvc در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.

یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc

۲-دستگیره ها در و پنجره دو جداره upvc:

دستگیره پنجره دو جداره یو‎پی‎وی‎سی معمولا از جنس آلومینیوم یا پلاستیک موجود است که البته بعضی از دستگیره ها از جنس آلومینیوم نامرغوب ساخته میشوند. در دستگیره های پنجره های upvc نکته مهم که باید به آن توجه داشت ارتفاع آن است. زیرا این ارتفاع مانند اهرم عمل کرده و باعث فشار کمتر به آن در هنگام استفاده از پنجره میشود. در دستگیره های ارزان قیمت چون تولید کنندگان از وزن و ارتفاع آن کم میکنند این دستگیره ها شکننده بوده و زود میشکنند. باید در تولید پیچ دستگیره ازآلیاژ مرغوب استفاده نمود تا در هنگام استفاده و نصب روی پنجره upvc شکسته نشود.

۳-لولا در و پنجره دو جداره upvc:

باز شوی پنجره های upvc تک حالته دارای لولای ۷۵ میلیمتری هستند و دارای وزنی استاندارد در حدود ۸۰ گرم بوده که کاهش وزن آن، باعث شکستن لولا و در نهایت باعث صدمه به پنجره میشود.

۴-جلو قفلی در و پنجره دو جداره upvc:

این قطعه اگر چه ساده به نظر می آید ولی نقش مهمی در کارکرد پنجره دو جداره یو پی وی سی ایفا میکند . وزن استاندارد آن در حدود ۱۳ گرم است که البته ۷ گرمی آن نیز موجود است که به دلیل وزن کمتر زود میشکند..

لازم به ذکر است استفاده از متریال مرغوب اعم از پروفیل مصرفی ، یراق آلات و دستگیره و … به تنهایی تضمین کیفیت یراق آلات مناسب در و پنجره دو جداره upvc نبوده و تولید و نصب استاندارد ،نقش بسیار تعیین کننده ه ای در تامین کیفیت لازم برای در و پنجره دو جداره در صنعت یو پی وی سی می باشد . شیوه تولید استاندارد ، و نصب دقیق . به میزان بالایی میتواند کیفیت نهایی را تضمین نماید .