parallax background

در و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC

گروه صنعتی زودرن در کارخانه تولید در و پنجره UPVC واقع در کرج به مساحت 500 متر مربع در و پنجره دوجداره یو پی وی سی با پروفیل های وینتک و ویستا بست تولید می کند. همچنین در این کارخانه تولید شیشه های دوجداره با دستگاههای تمام اتوماتیک و تزریق گاز آرگون مطابق با استاندارد های جهانی انجام می شود.

انواع پنجره UPVC

پنجره دوجداره UPVC کشویی :

پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی از 2ریل حرکت پنجره و2 یا چند پانل تشکیل شده است که به چپ و راست حرکت میکند.برای عریض تر وبلند تر کردن این نوع پنجره ها از بخش هایی به عنوان (ربان) استفاده میکنند. ریل هایی که این ربان ها بر روی آنها حرکت میکنند ازورود گرد وغبار جلو گیری میکنند.پنجره های کشویی از ترکیب بخش های ثابت ولغزنده تشکیل شده اند که با یک اتصال دهنده به هم متصل می شوند.

پنجره دوجداره UPVC لولایی تک حالته:

پنجره ی لولایی یا تک حالته برروی یک محور به صورت افقی باز میشود وتحت عنوان آویز جانبی نیز شناخته می شود که به سمت داخل یا بیرون باز میشود.پنجره های لولایی نیز از دوبخش ثابت وباز شو تشکیل میشوند وبا استفاده از لولاهای اصطکاکی یا لولاهای مفصلی به قاب بیرونی متصل میشوند.
از ویژگی های این نوع پنجره می توان به قیمت پایین تر نسبت به دیگر پنجره های UPVC ، تغییر سمت بازشو در کمترین زمان اجرایی و تعویض بسیار سریع وآسان یراق آلات ولولاها در صورت نیاز اشاره کرد.

پنجره دوجداره UPVC لولایی دو حالته:

پنجره ی دوحالته به پنجره ای میگویند که دارای دو نوع بازشو باشدبه صورتی که هم از چپ یا راست و یا از بالا و پایین باز می شود. مزایا و ویژگی های پنجره UPVC لولایی دوحالته : راحت باز و بسته شدن روان تر وکارآمدتر عایق بودن در برابر سرما و گرما عدم نمایان بودن یراق آلات قابلیت تنظیم رگلاژ

پنجره دوجداره UPVC کلنگی :

پنجره دو جداره UPVC لولایی بازشو کلنگی از یک جهت باز میشود.این پنجره بیشتر در راه روها و سرویس ها مورد استفاده قرار میگیرد برای خروج سریع بخار وگرما. این پنجره قابلیت تغییر از بالا به پایین یا پایین به بالا را دارد و جهت باز شدن نیز میتواند به داخل یا بیرون تغییر پیدا کند. دلیل استفاده از این پنجره ها استفاده بیشتر از نور و تهویه بهتر هوا می باشد.

پنجره دوجداره UPVC فولکس واگنی :

ویژگی های پنجره ی فولکس واگنی :
بازشوی پنجره تا 45 درجه
هنگامی که باز و بسته میشود هیج فضایی را اشغال نمی کند.
دارای سه نوع ،اتوماتیک،نیمه اتوماتیک ومعمولی است.
از نکات قابل توجه پنجره فولکس واگنی وزن پنجره است که نباید اندازه بزرگ برای این پنجره در نظر گرفت.

مشاوره رایگان زودرن


با افتخار پاسخگوی شما هستیم


348 36 888 - 021