پنجره UPVC و آلومینیومی فولکس واگنی

پنجره UPVC و آلومینیومی فولکس واگنی

زودرن پنجره آلومینیومی فولکس واگنی

زودرن پنجره آلومینیومی فولکس واگنی

پنجره UPVC و آلومینیومی فولکس واگنی یکی از خاص ترین پنجره ها می باشد. نحوه بازشدن این پنجره ها همانند درب ماشین فولکس واگن می باشد یعنی ابتدا رو به داخل کشیده می شود و سپس بصورت ریلی به طرف چپ یا راست باز میشود.

در واقع پنجره UPVC و آلومینیومی فولکس واگنی جز پنجره های کشویی محسوب می شود ولی از لحاظ آبندی علمکرد بهتری دارد. قیمت بالای این نوع پنجره باعث شده است که مشتریان کمتر به این نوع پنجره روی اورند. معمولا به مشتریانی که تقاضای پنجره های فولکس واگنی را دارند، پنجره آلومینیومی فولکس واگنی رو پیشنهاد می دهیم.

مزیت پنجره UPVC و آلومینیومی فولکس واگنی

یکی از مزیت های بازشوی فولکس واگنی این است که پنجره نسبت به مدل کشویی دارای فیتینگ بیشتری است و این قابلیت به این دلیل است که پنجره از چهارچوب خود کاملا جدا شده و بعد در ریل جانبی بروی لت ثابت قرار میگیرد همچنین پنجره دو جداره فولکس واگنی یو پی وی سی به مانند کشویی به طرفین و روی لت ثابت جانبی قرار می گیرد.
یراق فولکس واگنی از دیر باز در سایر متریالهای پنجره نیز مورد استفاده بوده است و می توان گفت که یکی از یراق آلات زیبای پنجره میباشد .

میبایست در وزن درب ها دقت زیادی کرد و نبایستی اندازه این بازشو بیش از حد بزرگ باشد تا بازشو وزن مناسبی برای استفاده داشته باشد
لازم به ذکر است که تقریبا اکثر یراق آلات پنجره دو جداره upvc سابقا در سایر متریال های مجره نیز استفاده میشده و مختص به پنجره یو پی وی سی نمی باشد.

پنجره UPVC و آلومینیومی فولکس واگنی

ولی باید دقت داشت تا یراق آلاتی را در پنجره یو پی وی سی استفاده کرد که اختصاصا برای یو پی وی سی تولید شده اند این مطلب بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که اغلب یراق آلات برای پنجره یو پی وی سی بصورت اختصاصی تولید شده اند . و استفاده از یراق آلاتی که برای درب و پنجره یو پی وی سی نمی باشد از کیفیت کار بسیار می کاهد.