پنجره آلومینیومی ترمال بریک

زودرن-پنجره-دوجداره-الومینویمی-ترمال-بریک

زودرن-پنجره-دوجداره-الومینویمی-ترمال-بریک

در یک دسته بندی کلی پنجره های آلومینیمی به دو دسته نرمال و ترمال بریک تقسیم می شوند. قصد داریم در این نوشتار به پنجره آلومینیومی ترمال بریک اشاره کنیم.

پیشنهاد اول ما به مشتریانی که به دنبال کیفیت بالا به لحاظ عایق بودن حرارت و صدا و همچنین زیبایی پنجره هستند، پنجره های الومینویمی ترمال بریک می باشد. ویژگی ممتاز این پنجره ها وجود نوار پلی آمید بین لنگه و فریم هست که سبب می شود انتقال حرارت و صدا به میزان بسیار زیادی کاهش یابد. این ویژگی به ما اجازه میدهد تا بتوان رنگ داخل و خارج پروفیل را متفاوت از هم درنظر گرفت.

بطور خلاصه تمام مزایای استفاده از پنجره آلومینیمی ترمال بریک به صورت زیر می باشد:
۱- عایق حرارتی
۲- عایق رطوبتی
۳- عایق صوتی
۴- غیر قابل اشتغال
۵- سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت
۶- مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار
۷- مقاوم در برابر فشار باد در عین سبکی
۸- زیبایی فوق العاده، تنوع رنگ زیاد و دلخواه
۹- سبکی فوق العاده
۱۰- ایمن در مقابل سرقت و زلزله
۱۱- مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل به دلیل عوامل محیطی مانند تابش آفتاب، باران، زمان

قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک :

قیمت این پنجره ها، بستگی به اندازه های آن، نوع بازشوهای آن و یراق آلات مصرفی پنجره آلومینیومی ترمال بریک ، می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. برای قیمت حتما باید نقشه ی پنجره مورد نیاز، تعداد آن و نوع بازشوی آن هم مشخص شود.

همچنین قیمت آن بر حسب متر مربع محاسبه می شود. قیمت معمولا نسبت به پنجره های دو جداره یو پی وی سی و پنجره دو جداره آلومینیومی متفاوت است و به علت عایق بودن آن و مصرف انرژی بسیار خوبی که دارد، معمولا قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک بیشتراز پنجره های دو جداره های دیگر می باشد.