لوور یا سایه بان

لوور یا سایه بان آلومینیومی نسخه جدیدی از نورگیرها می باشند که در اندازه های گوناگون تولید شده که به صورت های افقی و یا عمودی در قسمت نمای ساختمان قرار می گیرند.

برخی از مدل های لوور آلومینیومی بر پایه شکل ظاهری ، قادر هستند با بهره گیری از تیغه هایی با مقطع دوکی شکل نماهای ظریف و خیلی چشم نواز ایجاد کنند که نتیجه آن افزون بر زیبایی نما، آفتابگیرهای کاربردی و مناسب نیز می باشد.

لوور یا سایه بان

لوور یا سایه بان های آلومینیومی یا نمای دوکی افزون بر مانع شدن از برخورد مستقیم نور خورشید بر ساختمان، به مهندسان معمار این امکان را می دهد تا نمای ساختمان زیبایی را طراحی نمایند. نمای لوور آلومینیومی ساختمان شما را متمایز نشان میدهد.

سیستم های لوور با مدولار به هم پیوسته، به سرعت در محل، مونتاژ می شوند. لوور ها امکان ایجاد نماهای متنوع ، زیبا ، و جالبی را در داخل و بیرون خانه ، مراکز تجاری، اداری و پارکینگ با توجه به خواست مشتری فراهم میکنند. لوور یا سایه بان ها می توانند به عنوان نمای ظاهری و تزیئنی ساختمان ، سایبان خورشید، محافظ باد و طوفان عمل می کنند. همچنین می توان برای موانع حریم خصوصی نیز از لوورها استفاده کرد.

انواع مدل های لوور یا سایه بان :

مدل ثابت :

این مدل از پرکاربردترین شیدرهای لووری در گونه خود هستند که به خاطر ساده و به صرفه بودنشان و همانطور به خاطر تعبیه و نصب آسانشان می توانند بر روی نماهای گوناگونی از جمله نمای شیشه ای، ورق کامپوزیت و هر نمای دیگری که خواهان زیادی دارد نصب شوند.

لوور یا سایه بان

مدل متحرک :

این مدل به وسیله کنترل از راه دور و یا سویئچی در اختیار مشتری ها قرار می گیرد و در ضمن این مدل بوسیله اتصالات و قطعه های مخصوصی که در کنارش وجود دارد قابلیت سازگاری با فن آوری های تازه را دارد و به صورت کاملا شخصی سازی شده می تواند عمل نماید. نصب این لوورها نیز به دو صورت ثابت و متحرک اجرا می گردد.

لوور یا سایه بان

لوور های مکعبی:

لوورهای مکعبی هم در اندازه های گوناگون ساخته می شوند و چارچوب کلی آنها از آلومینیوم است.

لوور های کامپوزیت:

این لوورها بوسیله ورق کامپوزیت ساخته شده که جعبه ای شکل بوده و همه امکانات نمای کامپوزیت دارد.

لوور یا سایه بان های آلومینیومی شکننده نور خورشید – سیستم های نورگیر آلومینیومی

لوور آلومینیومی در بناهای مسکونی، اداره ها، مدرسه ها، مراکز ورزشی و در هر بنایی که در آن زیبایی و بوجود آوردن محیطی راحت با نور و دمای متعادل مدنظر است مورد کاربرد دارد. این لوور یا سایه بان ها توانایی دادن آنادایز جهت رنگ های، نقره ای، طلایی، برنز و سیاه را دارند و اگر از رنگ لاکی یا همان پودری استفاده شود می توانند در هر رنگ استاندارد واقعی رنگ، ساخته شوند. نورگیرهای آلومینیومی زاویه دار نیر اثر اشعه های خورشیدی را تا ۸۰% پایین می آورند و منجر به پایین آمدن مصرف انرژی تا ۳۰% می شوند.

لوور یا سایه بان

این نورگیرهای آلومینیومی به علت بهره گیری از آلیاژ ۶٫۶۳ آلومینیوم زیادترین استحکام را در مقابل بادهای بیش از ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت در بحرانی ترین حالت ممکن را دارند که بعد از تعبیه احتیاج به مراقبی خاصی ندارند. طراحی گسترده و با جذابیت عالی تیغه ها با اندازه های ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۷۰، ۲۰۰، ۲۲۵، ۴۰۰ میلیمتر می تواند آمیزه جذاب و چشم گیری را به همراه مصالح گوناگون ساختمانی در نمای مدرن بناها پدید آورد.

پنجره دوجداره زودرن

مشاوره رایگان زودرن

با ما تماس بگیرید

۳۴۸ ۳۶ ۸۸۸ – ۰۲۱