در و پنجره استیل

در و پنجره استیل

در و پنجره استیل

حفاظ در و پنجره استیل ابزاری برای جلوگیری از ورود های غیرمجاز و افزایش امنیت می باشد. نصب حفاظ استیل پنجره ، حفاظ بالکن طبقه اول و حفاظ استیل درب ورودی برای ساختمان های مسکونی یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی است که نباید ان را نادیده گرفت.

در این میان بهترین جنس برای تولید حفاظ های امنیتی، استیل است که همان فولاد مقاوم است.به همین دلیل است که قیمت حفاظ استیل ۳۰۴ از سایر قیمت های حفاظ تا حدی گران تر است. حفاظ های استیل به صورت ساده و رسمی برای اماکن عمومی از جمله بانک ها و مراکز خرید و همچنین در ساختمان هاس مسکونی کاربرد دارد که در این مطلب با طریقه ساخت این نوع حفاظ به طور کامل اشنا می شوید.

مزایا حفاظ در و پنجره استیل

  • جنس استیل زنگ نمی زند و ضد خش است بنابرین کیفیت و صافی سطح آن کم نمی شود.
  • بسيار زيبا و جذاب است و یک كالاي لوكس تزیینی ساختماني به شمار می رود.
  • مقاوم بوده ودر اثر تابش خورشيد ، گرما ، سرما ، برف و باران و رطوبت تغيير رنگ و تغییرشکل نمي دهد.
  • در برابر حرارت و همچنین محيط هاي اسیدی، قليايي و اشعه خورشيد مقاوم است.
  • نگهداری و پاکیزگی آن به دلیل سطح صاف و صيقلي آن بسیار راحت است.
  • تنوع زیاد در طرح های حفاظ استیل و قابلیت استفاده در اکثر بخش های ساختمان
  • مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر وسایل ساختمانی که نیاز به تعویض مجدد دارند.
در و پنجره استیل

حفاظ استیل بانکی

یکی از مراکزی که حفاظت آن مقوله ای بسیار پر اهمیت می باشد بانک است.نصب حفاظ برای بانک ها غیر قابل اجتناب است. به همین دلیل یکی از مراکزی که می تواند به خوبی از حفاظ استیل به منظور جلوگیری از دستبرد و هجوم سارقین به داخل بانک در زمان هایی غیر از زمان اداری بهره مند شوند بانک ها هستند.

حفاظ های استیل بانکی از استیل با مقاومت بالا ساخته می شوند و برای امنیت بیشتر از داخل و در پشت درب و پنجره های بانک نصب می شوند. حفاظ استیل بانکی بدون نیاز به نگهداری و تعویض به عنوان یک حفاظ امنیتی با دوام برای بانک عمل می کند و و کیفیت ظاهری و دوام آن نیز همیشه مانند حالت اولیه خود می ماند.

این حفاظ ها در حقیقت از لوله هایی به جنس استیل که به صورت موازی بر روی هم با فاصله ای مشخص قرار گرفته اند ساخته شده است. جهت بالا بردن کیفیت و استقامت کار داخل لوله‌ها را از می‌لگرد آهنی ۱۴ پر می کنند.

این درب ها قابلیت اتصال به سیستم دزدگیر را دارند.رنگ حفاظ استیل بانکی میتواند براق و یا مات باشند و علاوه بر بالا بردن امنیت در بانک به زیبایی نمای درب ها و پنجره های شیشه هایی بانک نیز کمک می کند.

در و پنجره استیل

حفاظ پشت در و پنجره استیل

پنجره نیز یکی از ورودی های ساختمان است که به عنوان نورگیر ساختمان و همچنین دریچه ای برای عبور هوا به داخل و خارج ساختمان ساخته می شود. مصالح و متریال به کار رفته در پنجره می تواند متفاوت باشد . از این رو طراحان ساختمان بنا بر سلیقه خود می توانند جنس متفاوتی برای آن در نظر بگیرند.
طبیعی است که مقوله زیبایی و جذابیت نیز درآن تاثیر گذار است.

در و پنجره استیل

حفاظ بالکن

بالکن ها و تراس ها که به عنوان بخش بیرونی ساختمان شناخته می شوند ، به دلیل داشتن مجرای ورودی در فضای مشترک بین فضای داخل ساختمان و و بیرون ان، نیازمند حفاظ برای حفظ امنیت هم از لحاظ جلوگیری از سقوط افراد و هم برای جلوگیری از افراد بیگانه به داخل ساختمان می باشند.

یکی از پرکاربرد ترین مصالحی که برای حفاظ بالکن این روزها مورد استفاده قرار می گیرد حفاظ ساختمانی از جنس استیل است.

در و پنجره استیل

از استیل ۲۰۱ و همچنین استیل ۳۰۴ میتوان برای حفاظ استیلی که برای تراس و بالکن به کار می رود بهره گرفت . از استیل ۲۰۱ در مکان های خشک و بدون رطوبت و از استیل ۳۰۴ در تمامی مناطق آب و هوایی می توان استفاده کرد.

همچنین می توان از شیشه و استیل برای زیبایی بیشتر استفاده کرد. ارتفاع حفاظ های استیل در ساختمان های بلد مرتبه می تواند تا ۱۱۰ سانتی متر باشد. گارد های امنیتی حفاظ های استیلی که در بالکن به صورت افقی به کار می رود در فواصل ۱۲ سانتیمتر از یکدیگر نصب می شود.