تفاوت پنجره های upvc

زودرن-پنجره های UPVC

زودرن-پنجره های UPVC

در حال حاضر یکی از پر مصرف ترین پنجره های دنیا میباشد . در گذشته پنجره ها اغلب نقش نورگیرخانه و یا ساختمان را بازی میکردند اما با افزایش جمعیت , افزایش آلودگی صوتی و الودگی هوا باعث شد تا پنجره های UPVC ساخته شوند .ما در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره UPVC میپردازیم.

امروزه در بازار پروفیل های زیادی از جنس upvc موجود می باشد. اما سوال اینجاس که آیا همه این پنجره های upvc دارای کیفیت مرغوب می باشند؟ کدوم شاخصه یا شاخصه هایی مشتری را مجاب به انتخاب یکی از برندهای موجود در بازار می کند؟از دید عموم مشتریان، اصلی ترین معیار در انتخاب پنجره UPVC قیمت می باشد. البته هستند مشتریانی که کیفبت برای آنان بسیار مهم می باشد.

همه ی پنجره های UPVC موجود در بازار دارای ماده مشترک UPVC می باشند و در مواد دیگر با هم تفاوت دارند که باعت ایجاد تفاوت در موارد زیر می شود:

وزن پروفیل، ضخامت دیواره های خارجی، سطح مقاومت، تعداد حفره ها، تغییر رنگ پروفیل و….

نوع شیشه دوجداره مصرفی:

باید کارخانه ای باشد.یعنی شیشه از گرید A استفاده شود که بدون موج و خال می باشد چسب بوتیل روی اسپیسر تزریق شود که باعث می شود شیشه کامل به اسپیسر بچسبد و هیچگونه نفوذی برای ورود خاک و بخار برای شیشه نمی گذارد.

سیلیکاژل داخل اسپیسر(دانه های رطوبت گیر) که کوچکترین رطوبتی را داخل شیشه باقی نمی گذارد.

چسب پلی سولفاید که پشت اسپیسر تزریق شده و برای ضمانت آببند و چسبندگیه بیشتر شیشه استفاده می شود.شستن شیشه ها باید با دستگاه مخصوص انجام پذیرد.

اگر هر قسمت از موارد فوق رعایت نگردد کیفیت شیشه تولید شده بسیار ضعیف بوده و شیشه دستی حساب می شود و درقیمت پنجره upvc تاثیر گذار می باشد.

گروه صنعتی زودرن با تجربه چندین ساله سعی کرده بهترین کیفت را برای مشتریان به ارمغان آورد.