parallax background

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره

ساختمان های دارای پنجره قدیمی معمولا از سر و صدا و عایق نبودن پنجره ها در برابر سرما و گرما رنج می برند و در فصل تابستان و زمستان شاهد هدر رفتن انرژی گرمایی و سرمایی هستند. چاره این کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره می باشد که اکثر افراد این کار را غیر ممکن یا حداقل خیلی سخت می دانند و فکر می کنند این کار با دردسر بسیار زیاد و تخریب دیوارها و ... همراه خواهد شد؛ همین تصور باعث می شود افراد برای تعویض پنجره های قدیمی خود با پنجره دوجداره اقدامی انجام ندهند.


روش تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره

برای تعویض پنجره های قدیمی ساختمان با پنجره دوجداره ، پس از اندازه گیری و تهیه نقشه در و پنجره ها و تعیین نیاز مشتری مبنی بر پنجره UPVC یا پنجره آلومینیوم ، در و پنجره دوجداره در کارخانه ساخته می شود و پس از هماهنگی برای نصب پنجره دوجداره جدید، در یک روز پس از جداسازی پنجره های قدیمی، پنجره های دوجداره جدید بدون هیچگونه تخریب و آسیب به ساختمان نصب می شود.


هزینه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره

هزینه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره به آیتم هایی که در ادامه معرفی می کنیم بستگی دارد :
اندازه دقیق در و پنجره های قدیمی
مشخص شدن نوع بازشو پنجره ها
نوع و جنس شیشه استفاده شده در تولید پنجره ها
رنگی بودن یا نبودن پروفیل ها و جنس رنگ پروفیل
مشخص شدن جنس پنجره ها که یو پی وی سی باشد یا آلومینیوم
نوع پروفیل و یراق آلات مصرفی در تولید در و پنجره دوجداره در تعیین قیمت نهایی در و پنجره بسیار تعیین کننده است
در نتیجه برای هزینه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره نمی توان یک قیمت حدودی اعلام کرد و قیمت دقیق و نهایی زمانی اعلام می شود که تمام آیتم های ذکر شده مشخص شده باشند.
البته برای نوسازی ساختمان های قدیمی نمای ساختمان قدیمی تان هم می توانید نوسازی کنید که در بخش نمای ساختمان توضیحات را آورده ایم.