بهترین زمان برای تعویض در و پنجره های قدیمی

تعویض در و پنجره های قدیمی

تعویض در و پنجره های قدیمی

تعویض در و پنجره های قدیمی یکی از تاثیرگذارترین راهکارها برای صرفه جویی در انرژی و افزایش زیبایی نمای منزل شماست، همچنین با توجه به مزایای فراوانی که پنجره های دوجداره داراند باعث می شود از مزیت های پنجره های جدید نیز برخوردار شوید.

اگر زمان دارید و میتوانید صبر کنید بهتر است پنجره های خود را در تابستان یا بهار تعویض کنید زیرا آب و هوا مطلوب و مناسب است و نصاب پنجره میتواند سریعتر و بهتر برای شما پروسه تعویض را انجام دهد.

البته توجه داشته باشید که اکثر صاحبان خانه این زمان را برای تعویض خود انتخاب کرده اند و ممکن است با شلوغی مواجه شوید.

تعویض در و پنجره های قدیمی

توجه داشته باشید که تعویض در و پنجره های قدیمی یک تصمیم مهم و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و این امر باعث می شود که توجه ویژه ای به این مساله داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی انجام دهید و از تیم حرفه ای کمک بگیریم که طبق زمان بندی که به شما ارائه می دهند کار خود را تمام کنند و پروژه شما را تحویلتان دهند.

توجه داشته باشید درست است که تابستان و بهار ممکن است به عنوان یک زمان ایده آل و مناسب برای این کار باشد اما در طول سال و هر زمانی اگر این کار را انجام دهید در راندمان مصرف انرژی صرفه جویی کرده و صورتحساب خود را کاهش دهید.همچنین باید توجه داشته باشید که از برند برتر در و پنجره دوجداره مناسب برای جایگزینی استفاده کنید.

تعویض در و پنجره های قدیمی

چرا بهتر است که در زمان گرم سال تعویض در و پنجره های قدیمی انجام شود؟

دلیل اولی که میتوان به آن اشاره داشت در زمان سرد سال در هنگام انجام مراحل تعویض پنجره بدون تخریب شما سرما به داخل منزل شما نفوذ نخواهد کرد و به مشکل سرما بر نمیخورید البته میتوان درب اتاقی که قصد تعویض پنجره آن را دارید را بببندید تا این سرما به قسمت های دیگر نفوذ نکند.

دلیل دوم در هوای گرم و مناسب ، چسب استفاده شده بهتر عمل می کند و سریعتر خشک می شود ولی این مورد هم راه حل داشته و با استفاده از تجهیزاتی که گروه صنعتی درساوین داراست در فضل سرما هم برای تعویض پنجره بدون تخریب به مشکل نخواهید خورد.

تعویض در و پنجره های قدیمی

چند نکته که بهتر است بدانید…

اگر پنجره شما شکسته نمی توانید صبر کنید تا فصل گرم سال که پنجره جدید را تعویض کنید و باید این پروسه را هر چه سریعتر انجام دهید.

اگر که باران آمده و سطح بیرونی خیس است ابتدا اجازه دهید خشک شود و پس از آن تعویض را انجام دهید.

توجه داشته باشید که برای تعویض نصاب شما از چسب استاندارد و با کیفیت استفاده کند.

اگر در فصل سرد و زمستان مجبور به تعویض هستید پنجره ها هستید روی یک پنجره کار کنید و سپس سراغ پنجره بعد بروید که ساختمان بیش از حد سرد نشود.

سعی کنید برای در قسمتی که تعویض قرار است انجام شود پنجره ، پرده، مبل و سایر وسایل را خارج کرده که آسیب نبیند.