انرژی در پنجره upvc و آلومینیومی

زودرن-پنجره آلومینیومی-انرژی

زودرن-پنجره آلومینیومی-انرژی

براساس بررسی های انجام شده،بین ۳۰ تا ۵۰ درصد از اتلاف انرژی در ساختمان از طریق درب و پنجره صورت میگیرد. در همین راستا استفاده از درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی و درب و پنجره های دوجداره upvc در ذخیره انرژی بسیار کمک می کند.

درجهت بررسی میزان ممانعت درب و پنجره دوجداره الومینیومی و درب و پنجره های دوجداره UPVC در عبورحرارت از کمیتی به نام ضریب انتقال حرارت استفاده می شود. ضریب انتقال حرارت برابر است با مقدار انرژ عبوری از واحد سطح در واحد زمان در شرایطی که یک درجه اختلاف حرارت بین دوقسمت داخلی و خارجی شی مورد بررسی وجود داشته باشد. ضریب انتقال حرارت در درب و پنجره های الومینیومی برابر ۵٫۹ و در درب و پنجره های الومینیومی ترمال بریک ۳٫۵ و در درب و پنجره های UPVC حدودا معادل ۲ می باشد.

روند ذخیره انرژی در پنجره upvc و آلومینیومی

پنجره های قدیمی یک لایه شیشه دارند، در حالی که پنجره های دوجداره دارای دو لایه شیشه هستند که بین آنها فاصله ای وجود داشته و در بین این فاصله یک لایه هوا یا گاز آرگون قرار می گیرد که اینکار باعث می شود عایق بندی آن افزایش یابد.

انرژی در پنجره upvc و  آلومینیومی

استفاده از درب و پنجره های upvc در اکثر خانه ها
از درب و پنجره های upvc می توان در مکان های مختلف استفاده کرد اما توجه به این نکته واجب است که برای نصب در و پنجره upvc در برخی از خانه ها که در مکان خاصی هستند و یا کاربری ویژه ای دارند احتمال نیاز به مجوز وجود دارد.

برای افزایش میزان صرفه جویی با پنجره های upvc همچنین می توان از پرده های سنگین و یا کرکره ای استفاده کرد که باعث می شود از هدر رفتن انرژی از ورود حشرات و سرو صدا نیز جلوگیری خواهد کرد.

شرکت زودرن آماده ارائه انواع درب و پنجره یو پی وی سی با تنوع رنگی و طرحی مختلف است. می توانید با تماس با ما سفارش خود را ثبت نمایید.
منتظر نظرات شما هستیم.