آببندی پنجره

زودرن-چسب آبندی

زودرن-چسب آبندی

مهم ترین هدف از انتخاب در و پنجره دوجداره آببندی پنجره به لحاظ عبور گرد و خاک می باشد. چندین راه وجود دارد تا پنجره آلومینیومی و پنجره upvc به این هدف مهم برسند. یکی از آنها این است که حین نصب پنجره ، بادخور پنجره در کمترین حد خود باشد. یکی از مهم ترین عوامل استفاده از چسب آبندی می باشد. معمولا چسب آبندی در دونوع سیلیکون و ماستیک مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی چسب های سیلیکون گران تر و بهتر میباشند.

چسب های آببندی در رنگ های متفاوت سفید،بی رنگ،مشکی قهوه ای و…دربازار موجود می باشند که با توجه به نیاز پروژه از رنگ مورد نظر استفاده خواهد شد.دلایل بعدی برای آب بندی نمای ساختمان این است که انرژی مصرفی مثل گرما و سرما از درزهای پنجره و شیشه به بیرون خارج می شود و این باعث افزایش مصرف انرژی و افزایش هزینه های آن میشود.

آببندی شیشه نما و درزگیری پنجره:چسب های دور پنجره و شیشه نما به مرور زمان فرسوده میشود.زیرا نور خورشید و آب باران باعث فرسودگی چسب های دور پنجره شده و در نتیجه درز بین پنجره و پروفیل باز میشود,که نیاز به ترمیم و اجرای چسب کاری مجدد دارد.

کاربرد رزین نما و تعریف آن: رزین نما ماده ای بی رنگ و چسب ناک است که به صورت طبیعی و یا مصنوعی تولید میشود.کاربرد رزین برای آب بندی نما و یا در گاهی اوقات برای براق کنندگی و جلا دهنده نما استفاده میشود.برای عایق کردن نما و آببندی بهتر است به صورت غلیظ اجرا شود و اگر برای جلا دادن نما بخواهید استفاده کنید بهتر است با تینر ترکیب شود.

آببندی پنجره

آببندی پنجره ها با استفاده از چسب های آببندی

چسب سیلیکون و پلی اورتان و تعریف آن: چسب های سیلیکون و پلی اورتان ساخته شده از مواد پلیمری و چندین مواد دیگر است که برای اولین بار برای چسباندن دو شیشه بهم ساخته شد.کاربرد چسب سیلیکون برای آب بندی پنجره های نما و درزگیری شیشه های نما میباشد.چسب سیلیکون در رنگ های سفید و سیاه و همچنین بی رنگ در بازار عرضه میشود.

آببندی درزبندی پنجره ساختمان : اگر از پنجره های منزل تان گرد و غبار به داخل ساختمان می آید یا با وجود افزایش دمای شوفاژ و بخاری احساس سرما می کنید یا همچنین با بارش برف و باران رطوبت وارد خانه شما می شود و باعث نم کشیدن دیواره های داخلی می شود،این موارد نشان دهنده این است که چهارچوب و پنجره ها نیاز به درزگیری و آببندی دارند. برای درزگیری پنجره ها ابتدا می بایست منشا ورود هوا را بیابید. یکی از روش های مفید برای پیدا کردن درزها استفاده از نور می باشد. اگر از قسمتی از لبه های پنجره نور خورشید یا چراغ قوه وارد فضا می شود آن قسمت نیاز به ترمیم خواهد داشت شرکت گوهر ابنیه پایتخت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.